Актриса "Дизель Студіо" Яна Глущенко розповіла, як вже 12 років пародіює поп-зірок.

Бувають величини змінні, а бувають постійні - ну як ще можна назвати Тіну Кароль, коли з'ясовується, що одна і та ж актриса пародіює її вже протягом 12 років.

Яна Глущенко з "Дизель Шоу"
Яна Глущенко з "Дизель Шоу"

У новому вечірньому шоу "Dizel Night", який покажуть на СТБ 6 березня, актриса Яна Глущенко спародіювала Кароль в кліпі"Скандал". Сама Яна в захваті від номера, тим більше, що пародію почали знімати вже через вісім годин після прем'єри кліпу.

"Образ вийшов настільки правдоподібним, що навіть наші костюмери переплутали мене зі справжньою Тіною", - похвалилася Яна. Разом з новим образом актриса розмістила і фото 12-річної давності-виявляється, на початку своєї кар'єри Глущенко вже перевтілювалася в Кароль в кліпі "Ноченька", тому самому, де Алан Бадоєв зняв Тіну оголеною.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

"Цього разу я була хоча б одягнена! А то 12 років тому, коли ми пародіювали кліп "Ноченька", з одягу на мені були тільки трусики", - посміхається Глущенко.

У кліпі" Скандал " Тіна показує чудеса пластики в чорному облягаючому комбінезоні. Глущенко шукала подібний, але знайшла те, що знайшла. Виявилося, що у чорного костюма для пародії кліпу "Скандал" не менш скандальна історія - його купили в... секс-шопі.

"Наряд мені довелося надіти задом наперед і вийшло дуже сексуально", - розкриває секрети зйомок Яна.

Так чи інакше, але жоден артист не захищений від пародії і в якійсь мірі це показник популярності.