Одна з найуспішніших і незалежних жінок в українському шоу-бізнесі, багатодітна мама, топова шоувумен, учасниця студії "Квартал-95", чарівна Олена Кравець потішила публіку шикарною відеолентою в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показала один з нових проектів, в якому вона бере участь.

Відповідну публікацію Олена Кравець продемонструвала на своїй сторінці в Instagram.

Знаменита українська артистка - не дуже активний користувач у соціальній мережі. Не дивлячись на це, аудиторія, яка підписана на сторінку зірки, досягла позначки в 637 тисяч чоловік.

Фото Олени Кравець
Фото Олени Кравець

Талановита артистка володіє шикарним почуттям гумору. Вона - невід'ємна частина популярної студії "Квартал-95", де виступає на великій сцені вже багато років.

Чарівна жінка, справжня улюблениця українців показала шикарний відеофайл зі своєю участю. Вона анонсувала новий телепроект під назвою "Ліпсінк Батл".

На відео можна побачити українську зірку у всій красі, а також інших учасників проекту, таких як Павло Зібров, Потап, Тіна Кароль, Маша Єфросиніна та багато інших представників українського шоу-бізнесу.

"Давно чекала цей формат у нас, давно стежу за ним на світовому рівні, тому так-я в справі!) Подуріти влегку - це ми завжди!) Дочекайтеся тільки. Весна близько... #ліпсинкбатл", - підписала публікацію зірка.

Фото Олени Кравець
Фото Олени Кравець

Юзери соцмережі, підписані на сторінку народної улюблениці, пишуть чимало відгуків під постом успішної жінки.

"Нарешті знову щось неймовірне і нове! Заради Вас і Ваших перевтілень я готова чекати, скільки завгодно. ❤ ️ ", - коментують пост фоловери Олени.

Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram
Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram

Нагадаємо, що дочка популярної артистки Олени Кравець Марія потішила публіку своїм домашнім виглядом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита Олена Кравець показала фанатам свою улюблену справу.

Також портал "Українці" писав, що успішна Олена Кравець звернулася до фанатів з рідного міста.