Що буде після того, як ми досягнемо природної смерті? Чи є велике світло, що веде нас у незвідане? Ми йдемо у велике позамежне? Ми потрапимо в рай чи не дай бог, в пекло? Ми перевтілюємося в тварину? Невже наша душа переселяється в нову людину? Чи переходимо ми на наступний етап життя, як Зоряне Дитя?

Про це пише Unilad.

Чесна відповідь... ніхто не знає. Абсолютно неможливо дізнатися, що відбувається після того, як ми помремо. Однак один вчений думає, що знає відповідь: життя після смерті просто неможливе.

кладовище \\ фото Знак.ком
кладовище \\ фото Знак.ком

Доктор Шон Керролл, космолог і професор фізики Каліфорнійського технологічного інституту, раніше сказав, що його відкриття засноване на фізиці. "Закони фізики, що лежать в основі повсякденного життя, повністю зрозумілі", - сказав він, пояснивши, що немає можливості жити після смерті.

Він продовжував: "Твердження, що деяка форма свідомості зберігається після того, як наші тіла вмирають і розпадаються на складові їх атоми, стикаються з одним величезним, непереборною перешкодою: закони фізики, що лежать в основі повсякденного життя, повністю зрозумілі, і в цих законах немає способу дозволити інформації, що зберігається в нашому мозку, збережеться після того, як ми помремо".

Зокрема, він засновує свої твердження на квантовій теорії поля, математичній та концептуальній основі для сучасної фізики елементарних частинок - в надзвичайно простих термінах це означає, що існує одне поле для кожного типу частинок, будь то фотони, електрони або щось ще.

свічка в церкві
свічка в церкві

Однак він каже, що не існує "духовних частинок" або "духовних сил" для відділення свідомості від тіла.

"Якщо це дійсно не що інше, як атоми і відомі сили, у душі явно немає способу пережити смерть. Для віри в життя після смерті, м'яко кажучи, потрібна фізика, що виходить за рамки стандартної моделі", - додав Керролл.