У новому інтерв'ю Big Issue Джейсон Айзекс, відомий за роллю Луціуса Мелфоя у фільмах про Гаррі Поттера, розповів про довгу наркозалежність, яку йому все ж вдалося перемогти.

Я завжди був схильний до залежностей. До 16 років мені вже набрид алкоголь і у мене почалася багаторічна любов з наркотиками. Всі мої дії були продиктовані страшним бажанням якомога менше залишатися усвідомлюють, думаючим і відчуває людиною. І майже 20 років цей стан ніщо не могло пробити , - сказав Джейсон.

Актори Гарі Потера
Актори Гарі Потера

Актор зізнався, що вперше напився в 12 років.

Бармен, якого ми тоді вважали героєм, а тепер я розумію, що йому саме місце в тюрмі, потайки приніс нам повну пляшку лікеру. Ми випили її в туалеті, а потім, похитуючись, пішли на вечірку. Мене вирвало, я впав і зірвав гігантську фіранку, ліз цілуватися до дівчини, благослови її Господь ... Вибіг на вулицю, мене знову вирвало, потім я спіткнувся, розбив голову об тротуар і залив кров'ю всю одяг. На наступний ранок я прокинувся з розколюється головою, смородом від блювоти, величезною коростою на голові і спогадом про те, як я вчора абсолютно зганьбився. І я подумав: швидше б усе це повторити. Ось чому так? Гадки не маю. Гени? Виховання? Знак зодіаку? - поділився Айзекс.

Джейсон також розповів про те, що сталося до того, як він перестав вживати наркотики:

Я пам'ятаю, незадовго до того, як я зав'язав, мені раптом спало на думку, що, якби всі, кого я знав, померли, буквально кожна людина, я, ймовірно, був би не проти. Я навіть був би радий, тому що тоді це був би привід сидіти в кімнаті одному і приймати наркотики, а всі інші говорили б: «Ти ж чув, що сталося, так?».