Засновник продюсерського центру MOZGI Entertainment, лідер групи Mozgi Олексій Потапенко (Потап) прокоментував звання Заслуженого артиста України, яким до Дня конституції його удостоїв президент Володимир Зеленський.

За словами продюсера, до подібних звань він завжди відчував "змішані почуття". Раніше навіть стверджував, що відмовиться від звання Народного артиста, але до "Заслуженому" Потап відноситься трохи інакше.

"Отримати звання Заслуженого артиста України мені, людині читав реп на сценах усього світу, - неймовірно, престижно і почесно. Присвячую цю нагороду всім колегам, які надихали мене на творчість, і всім фанам, в чиїх серцях мої пісні відгукувалися! - процитував Потапа продюсерський центр в Фейсбук. - Сам себе буду називати Заслуженим хіп-хоперів ".

Нагадаємо, напередодні Дня конституції, який відзначається в Україні 28 червня, президент Володимир Зеленський розпорядився присвоїти державні нагороди діячам культури і не тільки. Таким чином Потап увійшов в число тих, кому присвоїли звання Заслуженого артиста України "за культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю".

Разом з Потапом ряди Заслужених артистів України поповнили артистка-вокалістка Елеонора Кисіль, артист-вокаліст Михайло Маркович, співак Арсен Мірзоян, артист оркестру Олег Мороз, актриси Наталія Половинка та Ірина Сініцина.

Цим же указом президента званнями Заслужений діяч мистецтв України були удостоєні режисери Наріман Алієв ( "Додому") і Антоніо Лукич ( "Мої думки Тихі").