Колишня дружина екс-глави офісу президента Андрія Богдана Анна стане учасницею 11 сезону романтичного реаліті-шоу "Холостяк".

Анна Богдан
Анна Богдан

Відповідний ролик з'явився на сайті телеканалу СТБ, в якому дівчина постала в ефектному вбранні. Тепер вона буде зачаровувати своєю чарівністю нового холостяка-бізнесмена і засновника логістичної компанії Михайла Заливако. Всього ж за серце чоловіка буде битися близько 15 претенденток.

Михайло Заливако
Михайло Заливако

Примітно, що про шлюб екс-глави ОП з дівчиною на ім'я Анна нічого не відомо. Але вона сама запевняє, що Богдан робив їй пропозицію.

"Моїм колишнім чоловіком був Андрій Богдан. Він зробив мені пропозицію через три місяці нашого спілкування. Звичайно ж, я сказала "так", - поділилася колишня дружина.

Анна Богдан
Анна Богдан

Але досі залишається невідомим, наскільки тривалими були стосунки Богдана та його обраниці. Однак відомо, що колишній керівник ОП до весни 2019 року перебував у шлюбі з Ольгою, яка на даний момент займається підприємництвом. У пари є чотири дочки: Анастасія, Вікторія, Софія і Катерина.

Нагадаємо, Андрій Богдан був адвокатом олігарха Ігоря Коломойського. Очолив Адміністрацію президента Володимира Зеленського після виборів. Коли її перейменували став керівником офісу президента. З посади його звільнили 11 лютого минулого року. Святкувати подію Богдан вирушив на Сейшели.