Популярний український артист, талановитий автор і виконавець, член детективного складу в гіпершоу "Маска", тренер на музичному проекті "Голос Країни" Олег Винник порадував публіку постом у своєму акаунті в соцмережі. Він показався над великим столом розважального проекту зі своїми колегами, показавши свої шикарні образи на шоу.

Відповідний пост Олег Винник оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

"Гіпершоу @maskaukrainetv - як гігантський калейдоскоп!!! Дивовижні костюми, яскраві образи героїв, магія інтригуючих голосів, підказки, припущення, сумніви, феєрія почуттів, динаміка, логіка - все зібрано на одній платформі і це так вражає! Все працює, як часовий механізм. І навіть якщо пазлики думок розкидані - це шоу не може залишити байдужими. "МАСКА", дивуй нас, будь ласка!!!😉У суботу, 27 лютого, 6-й випуск дивимося разом!#олегвинник #маска_україна_шоу #каналукраїна #themaskedsinger", - підписав публікацію співак.

Численні фоловери знаменитого артиста активно стежать за його кар'єрою і кожною публікацією в соціальній мережі. Вони не змусили себе чекати і почали залишати незліченну кількість відгуків під знімком свого улюбленця.

"Який влучний вислів -... гігантський калейдоскоп...👏 ", "ти най-най-най 😻 💜 ла-ла-ла-ла-лааай😅", "Жабеня мій фаворит(ка)🐸 там або Женя Фешак.... Може Слава Дьомін, а Може о. Суханов) але це лотерея, може бути хто завгодно🙈 👀", - залишають коментарі Передплатники українського артиста.

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Нагадаємо, що популярний співак Олег Винник показав українцям свій новий образ.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український виконавець Олег Винник показав молодих членів своєї команди на музичному шоу.

Також портал "Українці" писав, що талановитий артист Олег Винник звернувся до фанатів з червоного крісла музичного проекту.