Відпочинок Філіпа Кіркорова на Криті різноманітила Ані Лорак, яка нещодавно прибула на грецький острів на відпочинок. Співачка після розлучення з чоловіком на початку минулого року подорожує по світу разом зі своєю дев'ятирічної дочкою Софією.

Читайте нас у Google News!

Давні знайомі побачилися на поле для гри в гольф. Їх дружба триває вже не один рік, а артисти пов'язані не тільки творчими відносинами: Філіп є хрещеним батьком дочки Ані.

Російський артист поділився в Instagram фотографією, де вони позують разом з виконавицею, оперившись на ключки.

Попсовий виконавець постав в яскравих шортах, чорній футболці з принтом і кепці. Ані Лорак красувалася в білій мереживній сукні, витончено схрестивши ноги.

«Настрій на тиждень залежить від часу в понеділок! А компанія - визначальний фактор! Будь ласка, не треба відволікати нас з Ані від ідеального життя», - підписав знімок Кіркоров.

Філіп Кіркоров та Ані Лорак
Філіп Кіркоров та Ані Лорак

«Гарного відпочинку і прекрасного настрою», «Гарна компанія», «Браво!», «Король!», «Всім вам здоров'я», - залишали компліменти підписники Кіркорова в коментарях.

Компанія для відпочинку у Філіпа постійно змінюється. Зовсім недавно співак веселився разом з дочкою Аллою-Вікторією і сином Мартіном, а також Тіматі і його донькою Алісою. Мати репера Симона Юнусова не могла натішитися спільних ігор дітей і активно публікувала фотографії.

Поки Кіркоров гріється під жарким сонцем Криту, у Росії про нього знову згадали десантники. Затаєна образа на пародію на службу в ВДВ ніяк не пройде у ветеранів.