З'явилася інформація смерті видатної людини, володаря унікального голосу, якому було присвоєно звання народного артиста України. Йдеться про український оперному тенорі Анатолія Дуді. Чоловік помер на 74-му році його життя в Одесі.

Про це повідомляє "Пушкінська".

Анатолій Дуда
Анатолій Дуда

Смерть наступила 8 серпня. Про смерть артиста розповів його син піаніст Олексій Ботвінов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Папа все своє життя присвятив служінню мистецтву. Абсолютно безкорисливому, ідеалістично служінню Музиці. Він дуже хотів, щоб цього літа фестиваль Odessa Classics відбувся ", - зазначив Олексій.

На момент смерті Анатолію Дуді було 73 роки.

Анатолій Дуда
Анатолій Дуда

Про тяжку втрату заявила і прес-служба Одеського Оперного театру:

"Все своє життя він присвятив служінню мистецтву, служінню її величності Музиці. Майже 35 років виступав на сцені Одеської опери. Його надзвичайної краси ліричний тенор, що видаються зі сцени театру, створював піднесену, незабутню атмосферу, проникаючи в саме серце", - вказано у повідомленні.

Присвятити своє життя мистецтву і музиці Анатолій вирішив ще в молоді роки, тому він після закінчення школи вступив Одеську державну консерваторію імені А. В. Нежданової, яку закінчив в 1977 році. Свою кар'єру артист почав на два роки раніше - 1975 році. Спочатку він був солістом-вокалістом Одеської обласної філармонії, а з 1976 року вирішив повністю зануритися в роботу соліста Одеського театру опери і балету.

У 1983 Дуда отримав підвищення - він зайняв посаду художньо керівника-директора Одеської обласної філармонії. З 1994 році і аж до 2009 року він був головою правління Одеського відділення Національної спілки театральних діячів України. З 2009 по 2010 рік - виконував обов'язки генерального директора Одеського національного академічного театру опери та балету.