Новий проект від продюсера "Величного століття" отримує хороші рейтинги та відгуки критиків. Поки світ побачили п'ять епізодів картини.

Тимур Савджі – продюсер, який доклав руку до створення серіалів "Величне століття", "Величне століття. Кесем", "Корольок — пташка співоча", місяць тому представив новий проект "Teşkilat", який став доступний поки в Росії і отримав назву "Розвідка".

турецький серіал "Розвідка"
турецький серіал "Розвідка"

На даний момент світ побачили п'ять епізодів картини і кожен показав відмінні рейтинги. Новому дітищу творця "Величного століття" кілька тижнів поспіль вдавалося обходити по цифрах стабільно популярні у аудиторії проекти "Підстава: Осман" з Бураком Озчівітом і "Одного разу в Чукурова".

Успіх серила "Розвідка", який поки транслюється тільки на турецькому телеканалі ТРТ1, здивував критиків своєю стрімкістю. На драматичну картину вже звернули увагу за кордоном - в Італії та Кувейті.

Сюжет серіалу "Розвідка" будується навколо діяльності спецпідрозділу, яке створено в рамках Національного розвідувального агентства. Співробітники організації ведуть боротьбу зі злочинністю. Сім агентів, які за документами числяться мертвими, під керівництвом досвідченого розвідника Мете Бея проводять успішні операції у власній країні і за кордоном.

Зйомки серіалу проходять в Анкарі. У столиці турецькі телевізійники, треба зауважити, працюють рідко. У місті вперше створюється настільки масштабний проект.

Головні ролі в серіалі "Розвідка" виконують Чаглар Ертугрул і Деніз Байсал. Для артистів це не перший спільний проект. У 2017-му Чаглар і Деніз знімалися в дуже популярній драмі "Пані Фазілет і її дочки". Вони грали персонажів Ягиза і Хазан, любов між якими виникає тільки в другому сезоні.