Загін оголених красунь "десантувався" серед засніжених вершин, щоб з розмахом відзначити день народження свого "покровителя".

Фотосесія з оголеними моделями, частина яких була з України, яку влаштували на балконі одного з хмарочосів в Дубаї, наробила багато шуму. Однак тепер стало відомо, що до того, як відправитися в спекотні ОАЕ, Спекотні красуні вирішили трохи охолодитися.

учасниці голої фотосесії в Дубаї
учасниці голої фотосесії в Дубаї

Принаймні, 12 з 40 затриманих у Дубаї дівчат півтора місяці тому відпочили серед засніжених вершин у Карпатах, пише The Sun.

Моделі зібралися на вечірці з нагоди 41-го дня народження українського бізнесмена — плейбоя Віталія Гречина, якого називають організатором голої фотосесії в ОАЕ.

учасниці голої фотосесії в Дубаї
учасниці голої фотосесії в Дубаї

Свято проходило в Буковелі-найбільшому гірськолижному курорті України. Красуні знову постали напівоголеними, не боячись ні холоду, ні чужої уваги. Перед камерою вони явно відчували себе в своїй тарілці.

Також представниці прекрасної статі водили по снігу хороводи навколо "винуватця торжества" в костюмах зайчиків. А щоб остаточно не замерзнути, веселилися в басейні, хвалячись фігурами і купальниками.

Нагадаємо, скандальне відео з голими дівчатами на балконі в Дубаї з'явилося в соцмережах 3 квітня. Учасниць зйомки затримали, і їм могло загрожувати тюремне ув'язнення на термін до шести місяців і сплата штрафу в розмірі п'яти тисяч Дирхамів.

учасниці голої фотосесії в Дубаї
учасниці голої фотосесії в Дубаї

Однак у підсумку генпрокурор Дубая оголосив, що горе-моделей просто депортують з ОАЕ. Про ймовірного організатора зйомок Гречині один з його знайомих висловився так: "У Гречина квартира в центрі Києва, і з ним постійно живуть більше 10 дівчат. У нього свій особистий гарем. По суті, це пул утриманок. Він "одружений" на всіх відразу".