У соціальній мережі розмістили знімок всесвітньо відомого артиста Дана Балана і української співачки Тіни Кароль. Зірок можна побачити у всій красі на музичному шоу "Голос Країни".

Відповідну публікацію оприлюднили на фан-акаунті Дана Балана в Instagram.

"Dracula is back! 💜 @danbalan #𝔻𝔸ℕ𝔹𝔸𝕃𝔸ℕ #DanBalan #𝕔𝕣𝕒𝕫𝕪𝕝𝕠𝕠𝕡_𝕚𝕤_𝕓𝕒𝕔𝕜 #𝕕𝕒𝕟𝕔𝕖 #𝕔𝕣𝕒𝕫𝕪𝕝𝕠𝕠𝕡 @crazy_loop_dance #ДанБалан #𝕡𝕖𝕣𝕗𝕖𝕔𝕥 #𝕝𝕠𝕧𝕖 #𝕞𝕠𝕠𝕕 #𝕞𝕦𝕤𝕚𝕔 #𝕘𝕣𝕖𝕒𝕥 #𝕟𝕚𝕔𝕖 #𝕤𝕚𝕟𝕘𝕖𝕣 #𝕗𝕠𝕝𝕝𝕠𝕨 #𝕡𝕚𝕔 #𝕙𝕒𝕡𝕡𝕪 #𝕘𝕠𝕠𝕕 #𝕥𝕠𝕡 #𝕗𝕦𝕟 #𝕤𝕞𝕚𝕝𝕖 #𝔹𝔸𝕃𝔸ℕята ♥️ #𝕒𝕣𝕥𝕚𝕤𝕥 #КомандаБалана ❤️ @officialfanpage__danbalan__ ❤️#𝕠𝕗𝕗𝕚𝕔𝕚𝕒𝕝𝕗𝕒𝕟𝕡𝕒𝕘𝕖__𝕕𝕒𝕟𝕓𝕒𝕝𝕒𝕟__ #𝕗𝕣𝕚𝕖𝕟𝕕𝕤 #𝕤𝕞𝕚𝕝𝕖 #𝕝𝕠𝕧𝕖 #𝕕𝕣𝕚𝕫𝕫𝕪𝕕𝕣𝕒𝕜𝕖 #𝕔𝕠𝕠𝕝 #𝕡𝕙𝕠𝕥𝕠 #𝕧𝕚𝕕𝕖𝕠 #𝕝𝕚𝕗𝕖", - підписана публікації на фан-сторінці Дана Балана.

Численні фанати, підписані на фан-аккаунт, не змусили себе чекати і почали коментувати пост за участю зірок.

"Я уявляю скільки його вмовили повернутися! Рейтинги шоу близькі до нуля. У Дана своїх справ купа, він напевно не знає де 25-й годину в добі взяти, а тут сиди час даремно витрачай, нород розважай! Звичайно,він не можете собі дозволити так безглуздо витрачати свій час", "Хороший хлопець з красивою душею❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥", "Свій,👍😊 хороший хлопець, 👏👏👏", "Його час ніколи не закінчиться, всі проекти продумані на століття, на разнын покоління і Дан фірмач, жоден артист з пост радянського простору не обоадает таким філософським складом розуму, щоб музика, слова пісень, манера подання цього всього і так далі, була на такому високому рівні👏🔥🙌😍", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі з фан-аккаунта Дана Балана в Instagram
Коментарі з фан-аккаунта Дана Балана в Instagram

Коментарі з фан-аккаунта Дана Балана в Instagram
Коментарі з фан-аккаунта Дана Балана в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Тіна Кароль розповіла про нові технології.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна виконавиця Тіна Кароль заспівала свій новий хіт.

Також портал "Українці" писав, що новий репертуар Тіни Кароль обурив фанатів.