Російський актор Сергій Куницький, який відомий за серіалом «Тест на вагітність» і іншим фільмам, помер на 36-му році життя. Раніше зірка серіалу «Район Мелроуз» показала, як на її зовнішність вплинув коронавірус.

Читайте нас у Google News!

Сергій Куницький
Сергій Куницький

Про смерть Куницького повідомили на сайті Московського Губернського театру, в якому актор працював з самого його відкриття в 2013 році. Куницький зіграв ролі в популярних фільмах «Ми з майбутнього», «Шеф» і багатьох інших.

"Талановитий артист... був одним з провідних акторів трупи... Сережа! Любимо, будемо пам'ятати, спасибі тобі за талант і людське тепло", - сказано в публікації.

Причини смерті артиста поки не повідомляються.

Як повідомлялося раніше, помер знаменитий голлівудський актор, який знявся у фільмі «Щось».

Раніше Українці повідомляли, що у Москві з пробитою головою знайшли співачку Валентину Легкоступову, виконавицю хіта "Ягода-Малина", повідомляють Українці з посиланням на російські ЗМІ.

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

Співачка в комі, у неї набряк мозку. Лікарі оцінюють її стан як украй важкий. Валентину Легкоступова ще в свідомості в квартирі виявила дочка. На тілі жінки були синці, поруч знаходився чоловік, Юрій Фірсов.

Подружжя кілька днів випивали і не виходили на зв'язок. Дочка викликала швидку, обох відвезли в наркологічну клініку. Однак Фірсов втік, а стан артистки різко погіршився. У Легкоступова виявилася пробита голова, її перевели в іншу лікарню і терміново прооперували. Співачка в комі, чоловіка шукають.