Успішний блогер Джефф Віттек з Лос-Анджелеса, США, нещодавно з'явився перед фанатами в лякаючому вигляді. У хлопця були шрами на обличчі і запливе око, а сам він загадково заявляв, що переніс пару операцій на оці і "хоче зберегти дану частину свого життя в таємниці".

Про це пише The Sun.

Спочатку Джефф лише обмовився про те, що отримав травми під час зйомки відеоблогу, змусивши фанатів гадати, що ж з ним сталося. Але тепер хлопець вирішив розкрити, як отримав "бойові шрами".

блогер розкроїв собі череп
блогер розкроїв собі череп

У себе на ютуб-каналі він опублікував кілька роликів, де показав кадри фатальної зйомки і запис з лікарняної палати. А в мережі стало поширюватися повне відео інциденту.

Як з'ясувалося, хлопець постраждав під час трюку, коли його мотузкою прив'язали до екскаватора, що стояв в океані, і стали розгойдувати над водною гладдю. У якийсь момент Джефф з усієї сили врізався в стрілу і впав вниз, до нього побігли перелякані друзі, які подумали, що він розбився на смерть.

Блогера терміново доставили в лікарню, і пацієнт був вражений, коли прийшов до тями і усвідомив, що сталося. Хлопець отримав множинні травми, але йому пощастило, що він не осліп і взагалі залишився живий. За словами Джеффа, він швидше хоче забути про подію і стерти той злощасний день з пам'яті.

"Коли я прокинувся в лікарні, я був в шоці, мені було дуже боляче. <...> Я порвав зв'язки, зламав стопу, стегно, проломив череп в дев'яти місцях, травмував очницю, мало не втратив очей і мало не помер", – поділився Джефф Віттек.

блогер розкроїв собі череп
блогер розкроїв собі череп

Джефф Віттек – зірковий стиліст, перукар, актор і успішний блогер, на ютуб, Instagram і тикток якого в сукупності підписано близько 8 млн осіб. Хлопець ділиться кадрами з життя, моментами з роботи і співпрацює з іншими блогерами. Фатальний трюк він знімав за участю популярного блогера Девіда Добрика.