Філіп Кіркоров є давнім другом Максима Галкіна і Алли Пугачової. Тому не дивно, що журналісти попросили артиста прокоментувати чутки про розлучення знаменитої пари.

Читайте нас у Google News!

Кажуть, що в стосунках Алли Пугачової і Максима Галкіна не все гладко. Ймовірно, чоловік і жінка навіть оформили розлучення. Але щоб не зраджувати подія розголосу, зробили це таємно від усіх.

Екс-коханий Примадонни російської естради Філіп Кіркоров нічого не знає про розставання артистки і гумориста. У бесіді з журналістами поп-король відзначив, що коментувати події цієї родини як мінімум непристойно. На думку співака, він не має права висловлюватися про особисте життя Пугачової і Галкіна.

"Я можу лише з боку спостерігати", - сказав Кіркоров.

Артист підкреслив, що вже все сказав про цю сім'ю і дав право коментувати розлучення його друзів ближчим людям.

Нагадаємо, Філіп зізнавався, що завжди є поруч з Аллою Борисівною або Максимом, якщо тим буде необхідна допомога. Але дружити будинками із зірковою парою король естради не стане, тому що "це було б дивно".

Раніше про відносини Алли Пугачової і Максима Галкіна висловилася відомий модельєр Аніка Керімова. Вона не вірить, що артисти можуть розлучитися. На її думку, у цій сім'ї дуже багато недоброзичливців, тому народжуються такі чутки.