Відома українська актриса театру і кіно, справжня телезірка, чарівна телеведуча Лілія Реблик поділилася теплими кадрами в соціальній мережі. Вона влаштувала справжнє свято на честь дня народження своєї дочки.

Відповідну публікацію Лілія Ребрик розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Рік тому, коли ми відзначали день народження Поліни в локдаун, ми і подумати не могли, що і цього року нас теж спіткатиме така доля 🙈. Ми ж як уже «бувалі» батьки карантинних дитячих днів народжень - влаштували домашню вечірку тільки у колі найближчих! Найяскравіші фарби дня народження Поліни ви могли спостерігати у сторіз: я ділилася з вами нашою радістю! Поля часом була стримана у своїх емоціях 🤣(все ж таки доросла- 3 рочки🙃), трохи ніяковіла, але була в захваті! Дякую всім, хто розділив цей день, ці емоції і це свято з нами! ❤️ Хай всі ваші дітки будуть щасливі і завжди усміхаються!",- підписала публікацію українська актриса.

Крім цього, Лілія подякувала компанії, яка допомогла зробити приємний сюрприз її дітям.

"За організацію свята, яскраву анімацію та найсмачніший candy bar дякую @baby_party_kiev 🍡🎂#ліліяребрик #лилияребрик #ребрикщасливародина #дикасімейка #happybirthday", - звернулася до публіки.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

Нагадаємо, що українська актриса Лілія Ребрик розчулила публіку теплими знімками.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна телеведуча Лілія Ребрик запросила українців на тренування.

Також портал "Українці" писав, що телезірка Лілія Ребрик поділилася цікавим рецептом.