Український співак, чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес поділився шикарним постом в соціальній мережі. Він постав перед публікою на великій сцені, де повідомив про перемогу зі своєю командою на "Лізі сміху".

Відповідну публікацію Володимир Дантес розмістив на своїй сторінці в Instagram.

"Останні місяці для мене - місяці неймовірних перемог (аби не наврочити))) і я дуже радий, що @inarodnyi_vorobushek здобули перемогу в @ligasmeha ! Адже це команда, яка до цього ніколи навіть у фіналі не була! Мені дуже шкода, що @stadion.dibrova, друга моя команда, не могли взяти участь і поборотися за головний приз через корону (ну вона реально всім плани поламала за півтора року)", - підписав фотографії український артист.

Також, Володимир написав про те, що він дуже радий своїй перемозі з такою унікальною командою.

"Я щасливий, що перемога дісталася саме Воробушкам. Такий нестандартний і некласичний гумор тільки набирає обертів у нас, і я супер радий що ви оцінили його по достоїнству. Помічав як ви підтримуєте хлопців в інтернетах, на ютубах, а в цей раз і тренери проголосували за хлопців, за що їм величезна подяка! Ви зробили цю перемогу можливою) Ну і звичайно моя велика подяка Театру Воробушек, з вами завжди весело, кайфово і кожен раз по-новому❤️", - звернувся до публіки чоловік Наді Дорофєєвої.

Фото Володимира Дантеса
Фото Володимира Дантеса

Передплатники співака, не обділили його увагою і залишили чимало відгуків під постом Володимира.

"Пипець, можна фінал не дивитися тепер😒 я, звичайно, дуже рада, що хлопці перемогли, але я хотіла це дізнатися при перегляді Ліги😢", "перемога в Ліпсінк батл, в Лізі сміху.. ВОЛОДИМИР, що далі??)) кубок Танців з зірками?) щиро вітаю)) ви дуже талановиті. успіхів і нових перемог!",- коментують публікацію юзери соцмережі.

Коментарі на пост Володимира Дантеса в Instagram
Коментарі на пост Володимира Дантеса в Instagram

Нагадаємо, що популярний артист Володимир Дантес привітав дружину з днем народження.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Володимир Дантес зробила публічне визнання.

Також портал "Українці" писав, що співак Володимир Дантес звернувся до публіки.