Як вже раніше повідомлялося, глава держави Володимир Зеленський підписав указ, який передбачає присвоєння державних нагород на честь Дня Конституції. Як передають ukrainci.com.ua з посиланням на телеканал «Україна 24», свою точку зору про отримання нагороди - ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, розповіла телеведуча Марія Єфросиніна

"Я не знала. Для мене це була велика несподіванка. Я була в супермаркеті, купувала продукти для всієї родини, як я роблю по суботах. Я отримала смс «Вітаю». Я спочатку не зрозуміла, що це, думала - розіграш. Потім ще, ще смс. А потім хтось додумався надіслати мені посилання на цей указ. Як мені відомо, люди подають себе самі на всі ці нагороди і звання, але в моєму випадку нічого такого не було, я нічого нікуди не подавала, і в принципі до нагород ставлюся спокійно. Так що я була шокована. Я навіть не пам'ятаю, купила я ті продукти чи ні », - сказала вона.

Крім того, Єфросиніна розповіла, що її благодійний фонд «Твоя опора» зміг облаштувати всім необхідним 46 лікарень. Діяльність фонду триває вже шість років. Провідна окремо додала, що отримала нагороду, як їй розповіли в Офісі президента, за свою громадську діяльність.