Співак Олексій Глизін прокоментував передчасну кончину 54-річної Валентини Легкоступова. Він назвав те, що трапилося дикістю.

Читайте нас у Google News!

Валентина Легкоступова з чоловіком
Валентина Легкоступова з чоловіком

На думку виконавця, вину за загибель співачки повинен понести її чоловік Юрій Фірсов. Рідні знаменитості підозрюють, що це він побив її під час спільного розпивання спиртного.

"Це якась дикість, я думаю, що вина лежить на її чоловіка, з яким вона, як вона говорила, була щаслива", - заявив Глизін. Він зазначив, що смерть Валентини Легкоступова - це кричуща несправедливість, тому що вона дуже любила життя.

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

У травні цього року виконавець приходив на програму до Андрію Малахову разом з Валентиною Легкоступова. За його словами, тоді вона добре виглядала, і не було навіть натяку на те, що вона сильно випиває.

Як писали Українці, Валентина Легкоступова померла 14 серпня. Виконавиця хіта "Ягода-малина" була знайдена тиждень тому з з пробитою головою у власному будинку. Її виявила дочка. Артистка, за її словами, була в стані сильного алкогольного сп'яніння. Після госпіталізації вона впала в кому, з якої вже не вийшла.