Чоловік Легкоступової, який зараз перебуває під підозрою через її смерть, зомлів, дізнавшись про смерть співачки. Чоловік овдовів всього через місяць після весілля.

Читайте нас у Google News!

Валентина Легкоступова з чоловіком
Валентина Легкоступова з чоловіком

Вчора стало відомо, що Валентина померла - лікарі не змогли її відкачати. Чоловік Легкоступова зомлів, дізнавшись про смерть співачки. Як тільки Юрій Фірсов прийшов до тями, перше, що він сказав: «Валя, не йди!».

З огляду на дивні обставини загибелі артистки, її чоловіка почали цькувати. Справа в тому, що дочка Легкоступова Анетта знайшла мати в неадекватному стані через алкогольне сп'яніння. В квартирі при цьому панував безлад, а численні синці на тілі зірки не змогли пояснити. Юрій теж був нетверезий.

Спадкоємиця тут же відвезла обох в наркологічну клініку, де Валентині стало гірше і вона впала в кому. Після перевду в звичайну лікарні лікарі видалили велику гематому через важку черепно-мозкову травму, яка і спровокувала набряк мозку.

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

Коли Фірсов дізнався про погіршення стану дружини, до нього з'явився ряд питань, тому правоохоронним органам довелося його затримати. Початковою версією розвитку подій було невдале падіння співачки або побиття з боку чоловіка.

Повністю заперечуючи агресію, Юрій розповів, що травму голови артистка отримала, коли впала у ванній. Спочатку з нею все було добре, а коли їй стало гірше, вони поїхали в лікарню. Проте розслідування триває.

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

Концертний адміністратор і один Валентини Олександр Герасимов закликає припинити цькування вдівця:

«Він найпорядніший з усіх чоловіків, які коли-небудь були у Легкоступової».

За словами чоловіка, падіння сталося за 3 дні до госпіталізації. Подружжя поїхали на дачу, але з погіршенням самопочуття Фірсов привіз її додому і забив на сполох, зателефонувавши рідні. Далі почалося все те, що ми вже знаємо.

Крім того, Олександр вважає версію з пристрастю до спиртного жахливою:

«Вона на своєму ж весіллі максимум зробила кілька ковтків шампанського! Я знаю Валю десятки років. Вона була щаслива з чоловіком », - зазначив Герасимов.