Один працівник кафе у Великобританії поділився своїм шоком від обслуговування однієї відвідувачки. Жінка прийшла в лють від прохання покинути кафе тому, що її дитина почала їсти м'ясо у веганському закладі.

Звучить нахабно? Що ж, багато батьків приносять їжу своїм дітям в кафе, часто тому, що у їхнього малюка проблеми з харчуванням.

Тільки не в веганських кафе, де м'ясо і молочні продукти явно не вітаються.

Робочий поділився сумною історією на Reddit, де поцікавився у користувачів, чи вчинив він несправедливо, вигнавши матір з дитиною.

Не дивно, що онлайн-спільнота їх повністю підтримала.

Співробітник сказав, що в кафе зазвичай не дозволяли людям приносити їжу з собою, але працівники іноді закривали очі на маленьких дітей.

Але співробітники дотримуються правила, яке не дозволяє вживати м'ясо або рибу, щоб заспокоїти алергіків і релігійних людей.

"Очевидно, що в більшості подібних закладів є загальне правило, що ви не їсте продукти, не куплені в цьому кафе, але ми не забороняємо дітям їсти спеціальну їжу, печиво і таке інше. Я бачив, як люди годували йогуртом дітей і закривали очі на це, а також ніколи спеціально не перевіряли банки з дитячим харчуванням, щоб переконатися, що вони вегани. Зазвичай вони знаходяться в автономних горщиках, і батьки використовують свої власні маленькі ложки", – написали вони.

Також співробітник кафе пригадав кілька курйозних випадків.

"Одного разу на обід прийшли жінки, і в однієї була дитина близько чотирьох років. Вони замовили і попросили тарілку для дитячого бутерброда. Це вже більш ситна їжа, ніж ми зазвичай очікуємо, але неважливо. Коли я беру їх їжу, Я розумію, що дитина їсть бутерброд з шинкою (це абсолютно очевидно, оскільки дитина рве його і розкидає шматочки). Я кажу жінкам, що м'ясо не можна їсти в приміщенні (вони знаходилися всередині), і їм потрібно покласти це м'ясо назад в посуд. Вони засмучуються і кажуть, що дитина зголодніє, а я кажу, що вони можуть замовити один з наших веганських бутербродів або що-небудь ще. Я кажу, що вони могли б з'їсти інший сендвіч - навіть вегетаріанський. Але в інтересах інших наших клієнтів ми не можемо їсти тут шинку, особливо всередині і особливо на наших тарілках. Вони сердяться ще більше і кажуть, що візьмуть їжу і не повернуться. На виході вони кричать, що мені повинно бути огидно, що я позбавляю дитину їжі", – згадав співробітник кафе.

Також він зазначив, що розуміє точку зору жінок, але їм слід було б подумати краще, перш ніж приходити до веганського закладу з бутербродом з шинкою.

Не дивно, що багато людей не думали, що співробітник поводився погано.

"Я завзятий хижак, і мені здається, що приносити бутерброд з шинкою в Веганський ресторан - це абсолютно нерозумно", – написав один з користувачів.

Інший додав: "навіть якщо допустити, що люди іноді бездумні і не звертають уваги, Я не можу уявити себе такою мамою. "Як" О боже, мені так шкода! Я приготувала цей бутерброд на автопілоті і не думала, де ми будемо! Ось, у мене є дитячі серветки - я приберу бутерброд і віднесу в машину. Я зараз повернуся, щоб подивитися меню". А потім я перепрошую ще сімнадцять разів і додаю це в свій уявний список незручних дурниць, які я зробила".

Третій погодився, прокоментувавши: "М'ясо на тарілці, призначене строго для веганської їжі, неприпустимо. Інші страви, які ви згадали, були дитячим харчуванням і їжею типу йогурту, а не свининою".