Чоловік створив клуб м'ясоїдів після того, як був вигнаний з клубу веганів. Про це він розповів в інтерв'ю Reddit.

Читайте нас у Google News!

вегани радикали
вегани радикали

32-річний анонімний користувач написав, що працює в компанії, керівництво якої заохочує створення різних клубів за інтересами, таких як книжковий клуб, співтовариство любителів кіно та інші. Зазвичай до цих об'єднань може приєднатися будь-хто. Компанія фінансово підтримує організацію таких клубів.

Одна з колег автора публікації створила обідній клуб веганів. Правила клубу припускали, що приєднатися до нього можуть тільки прихильники веганскої, вегетаріанської і пескетаріанської (спосіб життя, що полягає у відмові від вживання в їжу м'яса теплокровних) дієт, а в меню буде тільки веганські їжа.

Чоловіка обурило, що в клуб не приймали тих, хто їсть м'ясо, навіть якщо вони погоджувалися на запропоноване меню. Засновниця веганскої спільноти пояснила, що людей об'єднує не тільки кулінарний інтерес, але і спосіб життя.

У відповідь колега вирішив організувати «Клуб бургерів і стейків», учасники якого планували пробувати новий бургер або стейк щотижня. За правилами, записатися в клуб могли тільки любителі м'яса. Після цього члени веганскої клубу подали до відділу кадрів компанії скаргу на м'ясоїдів. У ній прихильники рослинної їжі заявили, що факт існування клубу любителів м'яса образливий для них. Незважаючи на це, відділ кадрів дозволив створення клубу.

Однак їх думки Reddit щодо ситуації розділилися. Деякі підтримали ідею створення клубу м'ясоїдів, так як він створений аналогічно об'єднанню веганів. «Ти зробив в точності те ж, що зробили вони, і вони подали скаргу. Ненавиджу таких людей!» - написав один з користувачів. «Ти зробив це не для того, щоб створити цінний клуб, а щоб підірвати існування їхнього клубу», - заявив інший користувач.

Раніше повідомлялося, що житель передмістя американського Сан-Франциско, штат Каліфорнія, в зверненні до сусідів поскаржився на те, що запах м'яса, яке вони готують, заважає йому займатися спортом, і закликав відмовитися від його смаження. Він підкреслив, що вважає «образливим» запах м'яса і висловив надію, що сусіди виявлять трохи емпатії до тих, хто вважає за краще харчуватися рослинною їжею.