Світлана радує знімками в купальниках і твердить, що її змінила любов. Фанати впевнені - секрет криється в фотошопі. На свіжому знімку артистку не відрізниш від Самойлової та інших зірок Інстаграма.

Читайте нас у Google News!

кліп Світлани Лободи
кліп Світлани Лободи

У тому, що Світлана Лобода - трудоголічка, яка дбає про свою репутацію і зовнішній вигляд, не сумнівається ніхто. Шанувальники могли переконатися в цьому під час інтерв'ю зірки з Ксенією Собчак, а також по Сторіс виконавиці в період карантину.

Замість того щоб об'їдатися ласощами, співачка продовжувала працювати. Вона організувала у дворі власного будинку студію звукозапису і старанно працювала над тілом, щоб на стегнах не осіло жодного зайвого кілограма.

Попрацювавши і випустивши кілька хітів, зірка вирушила відпочивати за кордон. Зараз вона активно радує шанувальників свіжими фото. На більшості Лобода відображена в купальнику або дуже коротких шортах. Фоловерів ледь встигають робити компліменти артистці з приводу фігури.

Правда, не все так добре. Кілька тижнів тому Світлана вирішила трохи змінити імідж і стала блондинкою. На свіжому фото фанати навіть не впізнали її. Лобода опублікувала в стрічці фотографію, на якій була зображена в короткій спідниці з воланами і верхньої частини бікіні. Знаменитість супроводила знімок міркуванням про те, як змінює людину любов.

Шанувальники, розглянувши фото, стали жартувати. Вони писали, що через «любов» не можуть впізнати Лободу.

кліп Світлани Лободи
кліп Світлани Лободи

«Як же змінилася Світу. Капец! Мені одній вас не впізнати?», «Що з собою зробили? Чи не схожа», «Перебір з коректором», «Красуня тільки завдяки фотошопу», «Хто це?»

Скептики прийшли до висновку, що зірка або її помічники перестаралися з редакторами. Через велику кількість фотошопа знаменитість дійсно не схожа сама на себе. У неї змінився овал обличчя і вилиці. Відрізнити зірку від інших інстаграмних красунь тепер можна лише за кольором волосся.

Колеги Лободи не знайшли в цьому нічого поганого. Вони охоче залишали їй свої компліменти.