Артистка так і не вийшла з коми, викликаної наслідками важкої травми голови. Близькі та шанувальники співачки досі не можуть повірити в те, що сталося.

Читайте нас у Google News!

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

Про те, як виконавиця хіта «Ягода малина» жила останні роки і чому вона практично не виступала, кореспонденту Sobesednik.ru розповів її друг - експерт комісії з ЗМІ Громадської палати Росії Вадим Манукян.

"Валечка була таким сонячним людиною, - зітхає Вадим. - Жахливо несправедливо те, що вона пішла з життя так рано, так раптово. Адже вона тільки місяць тому знову знайшла щастя. Вийшла заміж, обвінчалася. Вона так довго чекала, коли її Юра повернеться з турецького карантину. і ось після двотижневої самоізоляції на початку липня вони возз'єдналися і більше не хотіли втрачати часу. і, судячи з їх соцмережах, вже весь час були разом. Я не вірю ні в які розповіді про те, що це могла бути насильницька смерть . Не сумніваюся в тому, що це був якийсь дикий нещасний випадок. та й наслідок, наскільки я розумію, дотримується такої ж версії. Хоча про алкоголь у мене в голові не вкладається. Пам'ятаю, ми якось з нею сиділи в літньому кафе в Феодосії, і Валя мені сказала, що не п'є. Вона вважала за краще пити кока-колу. у мене не було жодного приводу в цьому засумніватися за ті роки, що я її знав ".

Пік популярності Валентини Легкоступова припав на кінець 1980-х років. Вона давала по 120 концертів на місяць. Проте одного разу артистка раптово зникла з телеекранів, її перестали запрошувати в ефір, а її пісні зникли з радіо. Легкоступова різко перестала виступати, це сталося в одну мить. За словами Вадима, той перелом наклав відбиток на все подальше життя співачки. І вона до останнього дня не могла забути людину, яку вважала винуватцем своєї загубленої кар'єри.

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

"Познайомилися ми з нею в соцмережах на початку 2017 року на хвилі моєї історії з" рожевими тапочками "Пугачової, - продовжує Манукян. - Дивно, скільки чудових друзів мені приніс січень 2017 року, і Валя була однією з них. Ну а особисто ми з Валею зустрілися якраз в Феодосії влітку 2018 року. я тоді у неї інтерв'ю брав. Ми стали частіше спілкуватися в месенджері. Через деякий час, коли у нас зайшла розмова про моїх друзів, вона запитала: "Сподіваюся, що я ж тепер теж є твоїм другом? "Я підтвердив, тому що дружити з Валечка було щастям.

В цьому році ми спілкувалися взимку і навесні, я її запрошував на одну акцію, в якій брав участь сам. Валя адже була однією з тих, чия творча доля перервалася через якихось інтриг. Вона публічно про це висловлювалася, але не називаючи прізвища. Хоча всі ми прекрасно розуміємо, про яку леді вона говорила - про Аллу Пугачову.

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

До речі, Валечка була впевнена, що аналогічні визнання Михайла Муромова і Лики Стар щодо Пугачової нічого не принесуть, і вважала це марною тратою часу, яке особисто вона хотіла витрачати на приємні їй речі. Їй більше імпонувала позиція Ігоря Наджіева, який цей сміття з хати виносити не хотів. Але Валя сильно переживала, коли скасовувалися її концерти ".

Манукян зазначив, що Легкоступова чомусь майже не розповідала йому про свого чоловіка Юрія.

"Ми з нею говорили, звичайно, і про її вітрильний спорт і яхти, про те, що їй приносило задоволення і робило її щасливою, - згадує один артистки. - А ось про Юру вона мені ні разу не говорила. Напевно, тому що щастя любить тишу. в її соцмережах з'явилося кілька постів в липні про їх весілля і вінчання. Але набагато більше фотографій цієї події вже пізніше я знайшов у Фірсова. у нього вся стіна в спільних фотографіях з Валею. Неймовірно боляче і шкода, що медовий місяць Валі завершився трагедією. Мені буде її не вистачати ".