Про те, що вірусу уникнути не вдалося, актриса повідомила ще взимку, зізнавшись у всьому в соцмережах.

Днями в Льодовому палаці у Москві пройшов концерт, присвячений 9 травня, на якому 51-річна Анастасія Мельникова була ведучою. Зірка серіалів" Вулиці розбитих ліхтарів" і "Опера". Хроніки забійного відділу" відмінно впоралася зі своїм завданням, розважаючи глядачів, проте ті все ж були вражені, побачивши актрису вперше після коронавірусу, пише "Стархіт".

Анастасія Мельникова
Анастасія Мельникова

Анастасія помітно додала у вазі, округлившись, а щоки і друге підборіддя привертали особливу увагу. Такі зміни привели шанувальників зірки в подив, адже та довгі роки вважалася іконою стилю і жіночності і ретельно стежила за своїм зовнішнім виглядом. Однак, мабуть, вона помітно здала після перенесеної хвороби.

Після вірусу проявляються різні побічні ефекти, в тому числі і зайва вага, яку важко скинути — організм ослаблений і не готовий до нових потрясінь. Про те, що хворіє коронавірусом і відчуває себе погано, Анастасія повідомила фанатам ще взимку, написавши пост в соцмережах.

Анастасія Мельникова
Анастасія Мельникова

"Я і дочка Маша на самоізоляції. Вибачте, якщо не зможу активно працювати, відповідати на дзвінки деякий час. Ми з Машею лікуємося і не втрачаємо оптимізму, не панікуємо, адже наші предки пережили більш страшне. Всім бажаю бути обережними, дотримуватися заходів безпеки і продовжувати вірити, що скоро все зміниться на краще. Інакше і бути не може", – пояснювала Анастасія Мельникова.