Нова героїня романтичного реаліті "Холостячка", українська артистка Злата Огневич поділилася шикарним постом у соцмережі. Вона звернулася до публіки і розповіла про себе багато цікавого.

Відповідний пост Злата Огневич оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Привіт всім новеньким! 🙌 🏾 Давайте знайомитися ♥ ️ я - музикант і душа, закохана в життя! З недавніх пір-холостячка 😎 подробиці-трохи пізніше))) людини дуже добре розкривають його пристрасті в.... їжі! Так от)) я обожнюю експериментувати, відкривати нові відчуття і страви. А ще - падаю в непритомність від захвату побачивши смачної пасти 🍝 це єдине блюдо, перед яким я не можу встояти, навіть під час дієти )))", - підписала публікацію українська артистка.

Крім цього Злата розповіла про свої пристрасті.

"....напій Богів-вино🍷 тягуче, пряне і сонячне, як виноградники Італії і прекрасної Франції. Саме ці країни Європи люблю всією душею! Взагалі, пристрасть до подорожей у мене-завдяки дитинству в Криму. Якщо ви байдужі до гір - ви байдужі до мене 😁 мрію піднятися на Казбек і побувати в базовому верхньому таборі Евересту. А ще - побачити священну Фудзіяму 🤍 🌋 Моя Сім'я - моя опора і сила ♥ ️ вони, звичайно, бувають в легкому шоці від мого графіка, характеру і цілей, але! Завжди приймають і підтримують 🙌 🏾 мої улюблені і надійні, близькі люди ♥ ♥ ️ до речі! Рік нас чекає незабутній)) Спасибі, всім, хто зі мною ♥️♥️♥️ як співала моя героїня Сонце на шоу #МАСКА в пісні про стіну: ".... І я справляюся зі стіною, поки ви всі зі мною, поки ви всі зі мною"", - поділилася знаменитість.

Фото Злати Огневич
Фото Злати Огневич

Нагадаємо, що українська артистка Злата Огневич поділилася останніми подіями.

Як раніше повідомляв портал "Українці", вигляд Злати Огневич не схвалили фанати.

Також портал "Українці" писав, що Злата Оневич заспівала новий сингл.