Український бізнесмен, головний герой романтичного шоу "Холостяк" Михайло Заливако поділився теплим знімком у соцмережі. Він постав перед публікою зі своєю мамою і звернувся до аудиторії.

Відповідний пост Михайло Заливако розмістив у своєму акаунті в Instagram.

"Для мене знайомство з мамою це щось більше, ніж просто когось привести і сказати "Ну ось, привіт!"🤣 Не всі мої дівчата були з нею знайомі. Але на проекті, я познайомив відразу чотирьох і це знову щось нове для мене. Так як в житті їх всього було троє😅 а тут за тиждень відразу чотирьох привів. Знаю, що мудрість цієї жінки ніколи не дасть мені спокою. Погляд завжди не на, а крізь. І саме тому мені було важливо послухати, що скаже мама і як вона бачить. У будь-якому випадку, жінка жінку завжди розуміє набагато краще. Це з тих випадків, коли дівчина каже "Ні" а за фактом це "Так, я просто ламаюся". Знайоме ж, так?😆 Рішення звичайно за мною. Але завжди цікаво ж послухати думку з боку 😄", - підписав фотографію український бізнесмен.

Численна аудиторія, яка підписана на сторінку "Холостяка", не обділила увагою Михайла і залишили чимало відгуків під теплим знімком.

"Виростити такого сина це велика праця🙌 🙌 🙌Міша, у тебе прекрасна мама❤️", "я за Юлю! Так шкода було коли вона пішла, але я дуже сподівалася що повернеться😍", "вона у вас неймовірна! Учасниці проекту кажуть, що сувора, а як на мене вона розуміє, спокійна, всі питання задавала нормально і потрапляла завжди в точку. Здоров'я вам і вашій мамі🙂♥️", - залишають коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Михайла Заливако в Instagram
Коментарі на пост Михайла Заливако в Instagram

Коментарі на пост Михайла Заливако в Instagram
Коментарі на пост Михайла Заливако в Instagram

Нагадаємо, що Михайло Заливако показав одну з фавориток на реаліті-шоу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у соціальній мережі показали, як Михайло Заливако розважається з учасницями романтичного шоу.

Також портал "Українці" писав, що Михайло Заливако зачарував жіночу аудиторію теплим знімком.