Валентина Легкоступова передбачала свою смерть, новина про яку шокувала не тільки шанувальників, але і артистів. Трагедія стала дуже несподіваною.

Читайте нас у Google News!

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

14 серпня стало відомо, що пішла з життя заслужена артистка Росії і виконавиця хіта «Ягода-малина». 54-річна зірка померла в реанімації, не приходячи до тями після коми. Здається, Валентина Легкоступова передбачала свою смерть.

Обставини трагедії досить дивні - героїню статті в нетверезому стані знайшла її дочка Анетта. На той момент в квартирі співачки був повний безлад, а на її тілі було видно синці. Пояснити їх походження знаменитість не змогла.

Співачку відвезли в наркологічну клініку, де її стан погіршився - вона впала в кому. Уже в звичайній лікарні медики діагностували набряк мозку через важку черепно-мозкової травми. Незважаючи на видалення великої гематоми, врятувати Валентину не вдалося.

Валентина Легкоступова з чоловіком
Валентина Легкоступова з чоловіком

Новоспечений чоловік співачки Юрій Фірсов пояснив, що його зоряна дружина недавно впала у ванній і сильно вдарилася головою. Спочатку все було добре, а як тільки їй стало гірше, вони поїхали до лікаря. У слідства є дві версії - нещасний випадок або домашнє насильство.

Чоловік повністю заперечує агресію, як і концертний адміністратор Легкоступова Олександр Герасимов, який дружив з нею багато років. За його словами, артистка була щаслива з чоловіком.

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

Вчора в одному з видань з'явився раніше не увійшов фрагмент одного з інтерв'ю Валентини. Її дитинство пройшло в Феодосії, саме туди вона повернулася пару років назад. Там героїня статті знайшла роботу в міському відділі культури. Тепер її слова з цього приводу звучать пророчо:

«Мені нелегко бути чиновником в силу свого характеру. Перфекціоніст - по-перше, а по-друге, для мене честь і гідність мають величезне значення. Чим би я не займалася - буду завжди мати честь... Відібрати її можна тільки разом з моїм життям. Якщо коли-небудь почуєте, що я потрапила в аварію або ще чого-небудь, значить спробували відібрати честь».

На тій посаді Легкоступова вдалося протриматися недовго - через втручання адміністрації вона написала заяву на звільнення і пішла. Здавалося, у неї нарешті налагодилося життя, однак тепер ми вже знаємо, чим все закінчилося.