Зірка українського телебачення, ведуча "1 + 1" Алла Мазур, яка бореться з онкологічним захворюванням, розповіла про свій стан і як проходить процес лікування.

Читайте нас у Google News!

Алла Мазур
Алла Мазур

За словами телеведучої, в даний час вона почувається значно краще, а останні аналізи показали позитивну динаміку. Про це йшла мова в бесіді Мазур з Катею Осадчою в передачі "Світське життя" (відео дивіться в кінці новини).

Алла Мазур також зазначила, що лікарі обнадіяли її прогнозами - телезірка вже повноцінно приступила до роботи.

"Я рада, що ризикнула і повідомила про це всій Україні. Дуже важливо навчитися говорити про такі складні речі в голос. Зараз я, слава Богу, відчуваю себе добре, останні аналізи показали, що все рухається дуже позитивно. Не хочу наврочити, але лікарі кажуть, що прогнози - обнадійливі ", - розповіла Мазур.

Ведуча новин на "1 + 1" також додала, що хотіла б на своєму прикладі показати українцям - боротьба з раком нелегка і дорога, але не потрібно опускати руки. Чим раніше почати лікування, тим легше буде одужати.

"Я активно повернулася до роботи і хочу передати свій настрій всім, хто тільки почув подібний діагноз. Це лякає багатьох, і люди думають, чи варто вступати в цю страшну, довге і дорогу боротьбу. Закликаю всіх не втрачати часу, тому що тоді процес лікування і одужання відбувається набагато швидше ", - підсумувала Мазур.

Відзначимо, Алла Мазур є провідною першого ефіру ТСН на телеканалі "1 + 1". Вона також власниця рекордних шести професійних нагород "Телетріумф". За рейтингом журналу "Фокус" є однією з найуспішніших жінок України і найвпливовішою жінкою-телеведучої. Алла Мазур виховує сина Артема.