Ніхто не очікував, що вона набуде такої колосальної популярності після смерті. Адже за життя у Юлії теж були шанувальники, однак це була не така величезна армія, яка з'явилася після трагічної смерті.

Юлія Началова
Юлія Началова

Відразу після смерті Началової, вона раптово стала предметом нездорового інтересу.

Йдеться про те, що фанати Началової дізналися де вона похована, стали приходити туди масово, залишати незрозумілі речі. Була навіть інформація про те, що через півроку після смерті Юлії туди прийшов невідомий чоловік з величезним оберемком троянд. Він поклав їх на могилу, кинувся туди і став голосно ридати.

Близька подруга Юлії Началова Олена Кравець також зізналася, що нерідко приходить на могилу до подруги, і до сих пір не може повірити, що її Юлі більше немає. Також відзначимо, що на могилі Началової недавно з'явився пам'ятник, який не оцінили її фанати. Батьки хотіли зробити його скромним, проте фанати просто вибухнули - вони очікували щось більш ефектне, наприклад, пам'ятник у повний зріст.

могила Юлії Началової
могила Юлії Началової

Нещодавно Кравець розповіла, що їй наснилася Юлія, вона була дуже сумна. Олені Юлія зізналася, що пам'ятник на неї тисне, що її могилу залили бетоном, ніби люди бояться, що вона вийде з-під землі. Уві сні Кравець Началова голосила, що квіти не можуть пробитися скрізь бетон, що її не пригріває сонячними променями. А ось ангел на могилі Началова подобається і фотографію вибрали вдалу.

Олена впевнена, що дана інформація засмутить чи навіть налякає батьків Началової, які не встигли оговтатися від смерті коханої дочки, як вже отримали удар у вигляді критики через пам'ятник.