Відома українська актриса Руслана Писанка складається в щасливому шлюбі з бізнесменом Ігорем Ісаковим. Вони довгий час зустрічалися, а в 2012 році зіграли весілля. Разом вони брали участь у багатьох телевізійних шоу, зокрема в проекті «Зважені та щасливі». Руслана та Ігор пройшли через багато і з гордістю носять звання подружжя.

Читайте нас у Google News!

Руслана Писанка
Руслана Писанка

Нещодавно, Руслана дала інтерв'ю "Фактам", де розкрила секрети особистого життя.

Артистка поділилася думками на рахунок своєї ваги.

Коли у неї запитали, чи відчуває вона себе комфортно, вона легко і просто сказала, що досягла цього вже давно і задоволена собою.

Вже давно змирилася з тим, що мені не судилося бути худенькою. Я подобаюся собі такою, яка є. Більш того, коли скинула зайві кілограми і стала стрункою, жоден продюсер не подзвонив мені з пропозицією. Ось і зробила для себе висновок, що худа я нікому не потрібна!

Руслана Писанка
Руслана Писанка

Ось такі висновки прийшли в голову Руслани вчасно інтерв'ю.

Нагадаємо, 15 жовтня, на Центральному залізничному вокзалі спробували обікрасти відому актрису і телеведучу Руслану Писанку.

Спробу крадіжки жінка помітила в останній момент і встигла ухилитися. За словами Руслани, вона впала на проїжджу частину, в результаті у неї порвався пуховик, вона забила лікоть і отримала садна.

«Вони йшли групою за мною, ніби приклеїлися, потрапляючи в резонанс, відкрили рюкзак на ходу. Останню фазу я випадково відчула, різко розвернулася, а за мною п'ять чоловік орудують. Через різкого повороту всім корпусом втратила рівновагу і проїхалася по асфальту. З відкритою сумки випало все, але грабіжники нічого не забрали, в цей час їх вже виховував мій чоловік », - розповіла актриса.

Руслана закликала жителів і гостей столиці бути пильними. За її словами, на залізничному вокзалі «промишляють» роми.

«Будьте пильні, люди, і підозрілі. На вокзалі промишляють роми, ті, які, мабуть, не хочуть, щоб їх поважали. Роми, які не ганьбіть націю! » - додала Писанка.

Після інциденту з Русланою Писанкою телеведуча і актриса Ольга Сумська на своїй сторінці в Facebook звернулася до керівництва Центрального залізничного вокзалу, меру Києва Віталію Кличку і керівництва столичної поліції з вимогою навести порядок на вокзалі.

«Вже кілька разів і ми потрапляли в таку ситуацію, як і Руслана Писанка! На вокзалі безлад! Люди не можуть спокійно дійти з поїзда в таксі і метро, ​​тому що на них нападають сім'ї циган. Абсолютно відверто і нахабно! Раніше вони полювали по двоє-троє, зараз вже виходять на справу сім'ями, оточують людину і роблять свою справу. Ніхто з поліції за цим не стежить, не захищає людей від нападів представників ромів! Ганьба! » - написала Сумська.