Російську балерину Анастасію Волочкову оштрафували за візит в монастир, що знаходиться в закритому на карантин селі Дивеево Нижегородської області. Про відвідування православних святинь танцівниця розповідала на своїй сторінці в Instagram. Ютьб-канал «Історії з Росії» опублікував відео, зняте поліцейськими під час складання протоколу. У ролику балерина матюкається і звертається до правоохоронців наступним чином: «Ви хто взагалі? Так ви чмо останнє! [...] Ви хто взагалі? Гівно!» На питання про місце роботи Волочкова заявила, що вона - «прима-балерина всієї Русі».

«Якби ви були мужиками нормальними, ви потиснули б мені руки і сказали: "Анастасія, ви - велика молодець", а ви займаєтеся якоюсь х*** (дурницями - редакція) просто. Ну серйозно. А що зараз? Ти хочеш врегулювати процес. Я врегулюю своїм ім'ям, ре-бе-та! Своїм ім'ям я врегулюю цей процес. Тому що ви - не чоловіки. Ви в намордниках цих будете ходити все життя », - заявила Волочкова, погрожуючи поліцейським скандалом.

У відео балерина говорить, що вона прибула в село, «щоб виконувати всі правила». «Залишили машину у КПП, так? І я йшла пішки, пішки по лісі! По лісі!"

На своїй сторінці в Instagram Волочкова написала, що співробітники поліції, виписує їй штраф, вчинили непрофесійно, бо їх оперативна зйомка була опублікована в ЗМІ. На думку балерини, вона не порушувала введений карантин. «На храмі не було написано, що вхід закритий. Служба-то йшла. Храм відкритий, ворота відкрито. Ніде немає хворих. Жодного випадку захворювань тут », - написала Волочкова.