Його зірка засяяла в далеких 60-х, але публіка пам'ятає його героїв до сих пір. Жінки всього світу зітхали від любові до нього, адже він прославився як серцеїд, що мав стосунки з самими чарівними дівчатами з шоу-бізнесу. У знаменитого актора є четверо дітей, але старший виявився позбавленим батьківської любові. Адже він був плодом любові випадкової пристрасті Алена Делона та Крісти Пеффген (Ніко).

Читайте нас у Google News!

Ален Делон
Ален Делон

Американська закуска

На зорі 60-х актор познайомився на зйомках з німецької співачкою і моделлю. Це і була Ніко. Краса і увагу з боку знаменитостей зробили її холодної до залицянь, але від магнетичного чарівності Делона їй врятуватися не вдалося. Дуже скоро 23-річна Кріста без пам'яті закохалася нього, і особливо не пручалася. Роман був бурхливим і короткочасним, але коли дівчина відправилася по роботі в Америку, актор відправився за нею. Вона була дещо здивована цим, адже Ален не зовсім серйозно ставився до цих відносин. Однак коли друзі розпитували його про нову пасію, він з посмішкою відповідав, що це просто «американська закуска».

Ален Делон
Ален Делон

Крихітка Арі

Як не дивно, Делон стверджує, що спав з Ніко всього лише раз. Однак це не завадило їй завагітніти і народити йому сина. Дівчина назвала малюка Крістіан Аарон і залишилася жити з ним в Нью-Йорку. Знаменитий актор навідріз відмовився визнавати своє батьківство і не погоджувався на проведення тесту ДНК.

Для Крісти настав нелегкий час: доводилося всюди возити синочка з собою і заробляти гроші. Під час гастролей Арі няньчили друзі і колеги творчої матері, і звичайно, у такому житті виховання зводилося до нуля. Довелося попросити допомоги у незадані свекрухи Едіт Булонь. Ніко написала їй листа, в якому повідомила, що народила сина від Делона. Жінка зраділа тому, що у неї з'явився онук, і через два тижні зуміла притиснути його до грудей. Едіт відразу визнала хлопчика, адже він був занадто схожий на маленького Алена. Тому відвезла його до Франції.

Ален Делон
Ален Делон

Нове життя

дуже хотіла усиновити дитину офіційно, але Арі не міг бути братом свого батька. На допомогу прийшов Поль Булонь - вітчим Алена. Саме він став прийомним батьком. До слова, Делон не підтримував входження Аарона в свою сім'ю і посварився з матір'ю на кілька років. Але Едіт прикипіла до хлопчика і вклала душу в його виховання.

Перший час Ніко було дозволено відвідувати сина в будь-який час, але незабаром у неї з'явилася алкогольна залежність і любов до психотропних речовин. Саме тому їй заборонили спілкуватися з сином.

Ален Делон
Ален Делон

Знехтуваний

Ален Делон ігнорував існування Ари: не цікавився його життям, не намагався спілкуватися і нічим не допомагав. Коли відбулося дивне вбивство охоронця зірки, Едіт побоюючись за життя улюбленого внука, вкрила його в католицькому коледжі Сен-Луї. Однак там хлопець пізнав увесь тягар монастирського життя: холод, голод і систематичні побиття. Від бабусі він все це приховав.

Додому Крістіан Аарон повернувся у віці 16 років і влаштувався на роботу кондитером. Син дуже хотів від батька гідного ставлення, і тягнувся до нього, але той був невблаганний. Делон любив трьох законні діти. Поранений батьковим байдужістю, Арі взяв прізвище мами, але зовнішність занадто видавала його спорідненість з кумиром мільйонів. Тепер ображений хлопець все заперечував.

Ален Делон
Ален Делон

Гіркий урок

Повзрослевший Аарон став фотографом і встиг знятися в декількох фільмах. Також незаконнонароджений нащадок написав книгу мемуарів, заради отримання значного гонорару. Дитяча травма залишилася на все життя, тому хлопець, ніколи не дозволить собі вчинити так, як його батько. Коли його дівчина завагітніла, Арі був дуже радий, і офіційно визнав батьківство. Тепер у нього двоє дітей, яких він дуже любить і проводить з ними весь вільний час.

Ален Делон
Ален Делон

Висновок

Дана історія спливла в 2000-х і стала сенсацією в світі шоу-бізнесу. Делон наполягав, що разюча схожість не більше ніж збіг, але це не так. Просто актор не любив Кристу і після бурхливої ​​ночі вирушив на батьківщину. Народжений 11 серпня 62 року Арі не був йому потрібен, хоч і з'явився на світ рівно через 9 місяців після їх останньої ночі.