Це помітили шанувальники - чутки про гомосексуальність Дені могли привести співачку в ступор.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Читайте нас у Google News!

Христина Орбакайте
Христина Орбакайте

Шалені танці старшої дитини Христини недавно підірвали мережу. Хлопець танцював як дівчина, чим викликав осуд у більшості користувачів. Тим більше, що у Дені в його віці ні разу не було серйозних стосунків. Крістіна намагається часто спілкуватися з сином, але у неї це рідко виходить.

Більшість вечорів Орбакайте стала проводити в компанії алкоголю і молодшої дочки. Почала "спиватися" через орієнтацію сина?

У недавніх Stories співачки наочно можна це побачити. Христина ледве як грає з Клавдією в ладушки, а на столі красується келих червоного вина.

Саме тоді Орбакайте запідозрили в алкоголізмі, а ситуації до цієї лише підтвердили її пристрасті. Орієнтацію сина прийняти важко, тим більше, коли вона нетрадиційна. Але ж це не привід зловживати алкоголем на очах маленької дочки! Хоч би яким не був син, ти все одно його мати – твердять прихильники співачки.

Зараз як ніколи важливо підтримати Дені і дати йому зрозуміти, що в цьому немає нічого смертельного, переконані користувачі.

Поки Орбакайте "заливається" вином, її молодша дочка може взяти з неї приклад в майбутньому. А адже МОЗ попереджає: вживання алкоголю шкодить здоров'ю.