Українська поп-виконавиця Настя Каменських поділилася в мережі новим фото, яке моментально стало популярним в мережі.

Читайте нас у Google News!

Настя Каменських
Настя Каменських

Відзначимо, на опублікованому кадрі артистка позувала зовсім без одягу, повернувшись до камери спиною. Так, шанувальники змогли у всій красі розглянути оголені, пишні сідниці співачки.

Примітно, що знімок був зроблений в середині поля. Сексуальне фото з'явилося на особистій сторінці Каменських в «Інстаграм».

В описі публікації Настя зізналася, що саме таким чином вона зливається з природою в одне ціле і черпає натхнення.

"Сьогодні вирішила поділитися з вами таким незвичайним для деяких людей, але таким важливим особисто для мене подорожжю. Це зустріч із зовнішнім і моїм внутрішнім світом, який з кожним днем ​​життя все цікавіше і цікавіше вивчати. Як же важливі для мене такі дні, адже побувши наодинці з природою і собою, відчуваєш, що приходить особливе натхнення, незвичайні ідеї і думки і відкривається особливе осяяння", - написала Каменських.

Настя Каменських
Настя Каменських

Відзначимо, в коментарях по-різному відреагували. "Це вже занадто", "Настя, я не засуджую, але реально перебір", "Яка краса", - писали люди. Нагадаємо, раніше Каменських поділилася в мережі новим фото, яке було зроблено відразу після душа.

Відзначимо, знаменитість позувала в білому халаті і з рушником на голові. При цьому Настя була без макіяжу і з чашкою в руках.

В описі знімка знаменитість розповіла, як почати свою тиждень, що б вона була успішною. Публікацією співачка поділилася на своїй особистій сторінці в «Інстаграм».