Популярна українська співачка, народна артистка, продюсер Наталія Могилевська поділилася незвичайним знімком у соціальній мережі. Вона gjrfpfлася в костюмі капітана з глибоким декольте і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Я стану капітаном найчисленнішого професійного журі у світі. Вперше за всю історію національного телебачення талант учасників оцінює не кілька людей, а ціла сотня зірок, моїх колег і професіоналів. Для мене величезна честь очолити таке журі, я хочу подякувати своїм колегам за це почесне місце. Обіцяю, що в складній ситуації я прийму правильне рішення і воно завжди буде на боці справжнього таланту. Це буде найсправедливіше журі, тому що неможливо впливати на сотню успішних, гарячих і амбітних людей! Це буде найзірковіше шоу України! І все для того, що б знайти тебе! Самого голосистого, талановитого, музичного конкурсанта! Та не закінчаться таланти України ніколи #співаютьвсі", - підписала публікацію українська артистка.

Численна аудиторія, підписана на сторінку зірки, активно стежить за всіма постами знаменитості. Шанувальники не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків під знімком Наталії.

"ти гарна дівчина"," Сильно"," це супер новина", "Наташенька! Як я рада, що це геніальне шоу вже гряде і на Україну:) а особлива радість за капітана сотні! Viva Ukraina! 🇺 🇦",- пишуть Коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Як раніше повідомляв портал " Українці", Наталя Могилевська розповіла, як дотримується своєї дієти.
Нагадаємо, що співачка Наталія Могилевська заговорила про чоловіків.