На минулому тижні Валентина Легкоступова померла на 55-му році життя. Після цього в Starhit з'явилася інформація про спадщину виконавиці хіта "Ягода-малина".

Читайте нас у Google News!

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

Напередодні стало відомо, що Легкоступова впала в кому після травми голови і запою з чоловіком Юрієм Фірсовим. Лікарям так і не вдалося врятувати відому співачку - артистка померла в реанімації.

За довгі роки роботи на сцені Валентина Легкоступова змогла заробити на безбідне життя. Співачка була власницею елітної квартири в столиці.

Серед іншого, у артистки були також дорогі автомобілі і ріелторський бізнес. Крім того, Легкоступова володіла правами на ряд популярних хітів.

Після смерті співачки визначилися головні претенденти на спадщину - ними є її мати, син Матвій Григор'єв, дочка Анетта Бриль і останній чоловік Юрій Фірсов.

На тлі трагічних новин з'явилися чутки, що на нерухомість дружини накинув оком Фірсов. Однак один Легкоступова Вадим Манукян заявив виданню Nation News, що сумнівається в цьому.

Швидше за все, найближчі родичі і будуть правовласниками. Не виключено, що і чоловік на щось буде претендувати. Хоча в нинішній ситуації я сумніваюся, що він буде права качати. Тому що ситуація трагічна склалася.

Адвокат Яніс Юкша також розповів порталу iReactor, як буде ділитися спадок Валентини Легкоступова в тому випадку, якщо заповіт відсутній.

Якщо немає заповіту, правонаступництво успадковують ті черги, які вказані в законі. Є спадкоємці першої, другої, третьої і наступних черг. Взагалі черг дев'ять. Якщо немає спадкоємців попередньої черги, призиваються спадкоємці наступної. Спадкоємці першої черги - це висхідна гілка, тобто батьки, спадна гілка, діти, і, якщо є, чоловік або дружина. Спадкоємці першої черги успадковують все.