Але, незважаючи на те що Ріка часто фотографується в нижній білизні, щоб показати всі складки, вона не продає відверті фото і не погоджується на індивідуальні стріми.

Китайська блогерка Ріка, як і всі азіатські дівчата, була схиблена на своїй вазі і дієтах. Однак потім вона вирішила не терзати себе і розгорнула життя на 180 градусів. Ріка почала вести стріми і викладати ролики про те, як вона їсть багато жирного і солодкого фастфуду.

Дівчина погладшала до неймовірних розмірів
Дівчина погладшала до неймовірних розмірів

Число підписників почало моментально зростати – як і вага блогерки, але її це більше не бентежило. Вона викинула ваги, які до того ж скоро перестали відображати її кілограми, тому що за п'ять років дівчина стала занадто важкою. Ріка викладає фото в повсякденних нарядах, які оголюють її в потрібних місцях, і в нижній білизні.

Такими відвертими знімками блогерка хоче привернути увагу до її величезного тіла. Але, незважаючи на всю відкритість до фанатів, Ріка чітко пояснила, що не проводить індивідуальних платних стрімів і не продає фото 18+. Дівчина ретельно стежить за своєю вагою і засмучується, коли вона зменшується.

Дівчина погладшала до неймовірних розмірів
Дівчина погладшала до неймовірних розмірів

"О ні, я схудла! Раніше у мене не було ніяких проблем, але останнім часом мені довелося доглядати за своїми чотирма старими кішками. Я готувала їм їжу і купувала дорогі ліки. Тому мені довелося рідше замовляти їжу додому... Я не можу точно сказати – мої ваги більше мені не підходять... Ну і грець з ними, куплю нові", - міркує Ріка.