Теорії появи виродка були такими божевільними, що лікарям-ветеринарам навіть довелося втрутитися і розставити всі крапки над "i".

Зовсім недавно в єгипетському селі Аль-Хедайя у фермерів розродилася коза. Потомство було звичайним... за винятком одного козеня. Малюк народився з мордою, яка б більше підходила мавпі, ніж парнокопитному. Його сумні очі викликали бурхливу реакцію жителів країни. Навіть з'явилася божевільна теорія, що пояснює появу виродка на землі.

Коли фермер побачив мавпоголового, він був в шоці. Ніхто не розумів, чому з козеням таке сталося. Здоров'я його мами було вище всяких похвал, та й у решти поголів'я не було ніяких відхилень. Втім, пояснення знайшли. На думку "фахівців", дитинча народилося таким просто через те, що його тато - мавпа. Це, звичайно, неможливо. Але в теорію повірило занадто багато людей. Настільки, що місцевому ветеринару Мухаммаду Юсефу довелося її спростовувати.

"Дивна форма морди козла і таке розташування очей, через що він схожий на мавпу, — наслідок деформації плоду, а не диво", – пояснив Мухаммаду Юсеф.

Крім того, до обговорення підключився декан факультету ветеринарної медицини Каїрського університету доктор Іман Бакр. У надії звести істерику, яку місцеві користувачі влаштували в соцмережах, нанівець, чоловік підтримав колегу.

козеня з мордою мавпи і очима сердечками
козеня з мордою мавпи і очима сердечками

"Мабудь, це вроджений порок розвитку, який зустрічається і у людей. Такі відхилення можуть бути викликані генетичними проблемами батьків, а також впливом токсинів або вірусів на плід під час вагітності", – вважає Іман Бакр.

На жаль, подібні відхилення рідко коли сумісні з життям. За повідомленнями Esquire Middle East, козеня, чиє народження наробило багато шуму, померло у понеділок ввечері. Воно встигло пожити всього два дні.