66-річний Андрій Макаревич поділився спогадами про виступ 30-річної давності. Його колега Михайло Боярський тоді запропонував йому побити глядачів.

Читайте нас у Google News!

Михайло Боярський
Михайло Боярський

За словами Андрія Макаревича, інцидент мав місце на початку 90-х на одному з російських стадіонів, на якому "Машина часу" мала виступити разом з іншими артистами. У їх число входив і знаменитий актор Михайло Боярський.

Це був початок 90-х, зарплату не платять, шахтарі сидять на трибунах досить похмуро. Ми приїжджаємо до стадіону - глядачів вже пустили, і ми бачимо, що замість сцени така дерев'яна будка коштує на поле.

Як розповів лідер "Машини часу" на Youtube-каналі "Смак Андрія Макаревича", організатори навіть не провели до сцени електрику.

Його колега Михайло Боярський явно вирішив, що справа закінчиться побиттям артистів і на повному серйозі запропонував напасти на глядачів першими.

Андрій Макаревич
Андрій Макаревич

Почався дощ. Сидять злі похмурі глядачі, важке мовчання на трибунах. Тягнуть якийсь подовжувач до цієї будки собачої - коротить, спалах, щось гасне. А всі артисти сидять в автобусі прямо позаду. Боярський докурює сигаретку і каже: "Значить так, я пропоную всім нам вискочити і почати ******* [бити] глядачів. Це єдиний шанс відбитися і проскочити. Вони-то нас все одно перемелений - ось тут треба починати першим" . Всерйоз пропонував. Якось відіграли взагалі без електрики, жах.

Михайло Боярський раніше поділився спогадами про свою першу поїздку за кордон в 1978 році - тоді знаменитий артист приїхав до Парижа. Там актор став приставати до симпатичних трансвеститів.

"Я подивився на ціни і зрозумів, що оплатити випивку не зможу - звідки у мене валюта? Дістав з сумки ту саму іменну пляшку горілки і почав наливати нам з Вівіан під столом." Ти собі не уявляєш, який штраф заплатиш, якщо побачать ", - шепотіла вона злякано. а я знай роблю свою чорну справу. Ну а потім став до жінок приставати - вони всі були неймовірно красиві. Одна сиділа в бальному платті з високим розрізом і будувала мені очі. і тут Кончаловская сказала, що всі ці дамочки - переодягнені чоловіки! " - розповів Боярський.