Юлія Саніна, популярна українська співачка, солістка гурту «The Hardkiss» опублікувала в мережі зворушливий пост, розповівши про недавнє діалозі з сином.

Так, зоряна мама спробувала дитині пояснити, чому вони не поїдуть відпочивати в Карпати цього літа, відзначивши, що там паводки через вирубку лісу. Відзначимо, реакція хлопчика просто здивувала. Публікація з'явилася на особистій сторінці українки в «Інстаграм».

«Наша вечірня розмова: - Малюк, наша поїздка в Карпати скасовується, ми залишаємося вдома. - Чому?! - Розумієш, дорослі вирубали ліс в горах і він тепер не стримує потоки води. Річки наповнилися, вода вийшла з берегів. Біда. - Коли ж ці дорослі вгамуються ... », - переказала діалог з сином співачка.

Крім цього, Юлія опублікувала фотографії з хлопчиком, підкоривши мережу його красою. «Ще такий маленький, але вже розумніші і мудріші багатьох дорослих! Хай росте здоровим і щасливим »,« Світ дорослих жорстокий, ми змушує вже таких малюків переживати за їх майбутнє. Вони розумніші за нас »,« Чому ж діти розуміють, а до дорослих ніяк не доходить »,« Головне, щоб малюк зрозумів, чому не їде в обіцяні Карпати. Може у таких як він вийти, щось змінити »,« Такий маленький, але розумніші деяких дорослих »,« Та, наскільки ж діти розумніші дорослих! »,« Який розумний малюк »,« Ось наше майбутнє », - писали люди в коментарях.