Не раз в інтерв'ю Валентина Легкоступова говорила, ніби її кар'єра пішла під укіс з вини однієї мегазірки. І хоча артистка не називала імені, шанувальники впевнені, що це нібито Алла Пугачова. Більш молода артистка не раз перебігала дорогу Примадонні.

Читайте нас у Google News!

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Все почалося з того, що Валентина Легкоступова зайняла одне з призових місць на фестивалі "Юрмала-86". Тоді головою журі був композитор Раймонд Паулс. Він зауважив артистку. А вона попросила у нього нових пісень. У відповідь композитор запропонував їй виконати пісню "Двоє".

Взагалі-то ця композиція призначалася для Алли Пугачової, але та не поспішала її записувати. І тоді її заспівала Валентина Легкоступова. Потім в її виконанні вийшла інша пісня "Край пронизливо улюбленої". "Вони стали звучати на радіо, на творчому вечорі Паулса в 1987 році в концертному залі" Росія ". І Пугачова приревнували ..." - повідомив музичний критик Сергій Соседов.

Він пояснив, що в якомусь сенсі винна сама Примадонна. "У Пугачової була манера притримати нову пісню, поставити її" в лист очікування ". Вона довго створювала образ, записувала дуже туго, мовляв, зараз я не готова, а буду співати, коли захочу. Вона так працювала з усіма композиторами. Думаю, посил був такий: все одно ніхто краще за мене цю пісню не виконає ", - пояснив експерт.

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

По всій видимості, така позиція Примадонни не сподобалася Раймонду Паулсу. І тут дуже вдало підвернулася Валентина Легкоступова. Однак Сергій Сосєдов упевнений, що кар'єра артистки не склалася не з вини Алли Пугачової.

"Валю зламала нова Росія, закони шоу-бізнесу початку 90-х. Вона не вписалася в нові реалії, де з'явилися нові" зірки ": Наталя Ветлицька, Тетяна Буланова, Ірина Салтикова і камарилья інших" шептунів ". Стали затребувані нові ритми і нові аранжування ", - уклав фахівець.

Нагадаємо, Валентина Легкоступова померла 14 серпня. Артистці було 54 роки. Співачка потрапила в лікарню з важкою черепно-мозковою травмою. Незважаючи на допомогу медиків, виконавиця впала в кому. Вона померла, не приходячи до тями.