Астрологи впевнені, що небесні тіла впливають на характер кожного з нас. Особливо важливо те, під яким сузір'ям людина з'явилася на світ.

Три з дванадцяти знаків Зодіаку приносять нещастя саме жінкам.

Близнюкам дістався дуже важкий, непоступливий характер. Вони незговірливі і часто вважають єдино можливою і вірною свою точку зору, що призводить до постійних конфліктів з начальством, протилежною статтю і друзями. Від спілкування з жінкою-близнюком люди втомлюються дуже швидко.

Знак зодіаку Діва
Знак зодіаку Діва

Та й наодинці з собою такій жінці доводиться нелегко. Вона постійно займається самобичуванням, критикує себе і своє життя і внутрішньо клянеться все одного разу змінити. Однак з цього ніколи нічого не виходить - жінка-близнюк мимоволі продовжує налаштовувати всіх проти себе і залишається одна.

При цьому ніяких зауважень і порад з боку ці люди чути не готові, тут же кидаються в оборону і можуть облаяти людину, яка була сповнена добрих намірів.

Діви схильні перетворювати своє життя в смугу перешкод. Виною тому їх вроджений перфекціонізм. Якщо у Діви щось вийде ідеально, вона все одно залишиться незадоволена, тому що вирішить, що можна було б зробити і по-іншому, ще краще.

Всі події в житті здаються їм невдачею – заміж вийшла не за того, на роботу влаштувалася не туди, освіта підкачала... У підсумку ці жінки роблять висновок, що чекати подарунків від долі не можна, людина людині вовк і все життя страждають від самотності.

Терези нещасні від того, що не впевнені у власних силах. Зірки подарували їм і талант, і розум, але в силу характеру представниці цього знака заздалегідь програмують себе на невдачі.

Лідерських якостей у Терезів немає, вони твердо знають, що "зірок з неба не хапають", тому схильні упускати свою удачу, відмовляючись від багатьох рішень, які могли б змінити їх життя на краще.

Так і сидять жінки-терези все життя, чекають рідкісних подарунків від долі і приймають її удари як належне.