Принц Гарі та його дружина Меган Маркл планують відвідувати Великобританію, для продовження роботи з власними Благодійними Фондами. Не дивлячись на відмову Гарі від титулу та інших привілеїв монаршої родини, Британія назавжди залишиться важливою для них з дружиною.

Читайте нас у Google News!

Принц Гарі та Меган Маркл
Принц Гарі та Меган Маркл

Як тільки у світі знімуть карантинні обмеження, викликані пандемією COVID-19, Гарі та Меган будуть раді повернутись до Британії та зайнятись справами на місці. Проте до Британії пара збирається ненадовго.

Однак, є сумніви, що герцог і герцогиня Сасекські повернуться до обов'язків старших членів королівської сім'ї, хоча Єлизавета II й говорила їм, що завжди готова прийняти їх. Гаррі та Меган зараз захоплені роботою у своєму некомерційному фонді Archewell і влаштувалися в Каліфорнії. Великобританія завжди буде важлива для них, але я сумніваюся, що вони повернуться до монарших обов'язків.

Нагадаємо, що 1 квітня принц Гаррі та Меган Маркл офіційно покинули британську королівську сім'ю. Щоб отримати право на переїзд в США, працювати та займатися підприємницькою діяльністю, їм довелося відмовитися від звернення "Ваша королівська високість", державного фінансування й торгової марки Sussex Royal. У найближчі місяці вони зможуть розраховувати переважно на допомогу батька Гаррі, принца Чарльза, який буде оплачувати витрати сина і невістки з особистих коштів.