У першому випадку це лише відображення ваших думок і почуттів, у другому — важливе попередження згори.

Якщо сниться людина певна і це відбувається практично щоночі, постарайтеся розібратися в собі. Це говорить про те, що ви зациклилися на чомусь або на когось, тому пора міняти спосіб життя і зважуватися на зміни.

Згадайте, занурювалися ви перед сном в думки про персону, яка приснилася. Ні? Будьте впевнені: світ мрій послав вам таємні знаки, які швидше потрібно розшифрувати. Згідно з різними трактуваннями, людина уві сні – це велика подія.

Незнайомець

Якщо сниться людина незнайомий, причому не зрозуміло, хлопець це чи дівчина, зверніть увагу на свої справи і оточення. Не виключено, що ви зміните роботу і знайдете порозуміння в новому колективі.

Побачити уві сні симпатичного і приємного незнайомця — до задоволень наяву, а страшного і злого — до переляків і прикрощів. Героя зі сну з'їдає смуток і туга? У реальному житті вам доведеться розсьорбувати чужі турботи.

Небіжчик

Мрець в світі мрій віщує зміну погоди. Якщо сниться мертва людина, це може говорити про прийдешнє для сновидіння щастя і здоров'я. Родичі з того світу, які приходять уві сні, можуть попереджати про біди і поворотах долі, давати корисні поради.

Приймати їжу разом з небіжчиком — до неминучої смерті. Рухати його - до хвороби.

Коханий або кохана

Якщо сниться кохана людина, значить попереду вас чекає швидка зустріч. Цілувалися з другою половинкою в темряві? Готуйтеся до засуджень і конфліктів наяву. Однак поцілунки при світлі говорять про зворотне — вийде подолати перешкоди і вибудувати гармонійні відносини.

Хворий

Якщо сниться людина з каліцтвами або захворюваннями — в реальному житті з вами відбудуться зміни. Вони будуть позитивними, якщо герой сну виглядав активним і бадьорим. Наснилася людина, що страждає чи була засмучена? Зміни можуть накликати біду і неприємності.