Бразилійка народилася з рідкісним генетичним захворюванням, через яке найменше тертя на її шкірі викликає роздратування, пухирі і виразки. Але, незважаючи на труднощі, дівчина здаватися відмовляється, пише Daily Mail .

Фернанда Танаджура народилася з бульозним епідермолізом, через який її шкіра просто не може протистояти механічним впливам. Тому дівчині доводиться постійно наносити зволожуючі засоби і обмотувати себе бинтами — тільки б нічого не пошкодити.

модель з пухирями і виразками
модель з пухирями і виразками

Фернанда живе із захворюванням з самого дитинства і вже звикла до всіх труднощів. У той же час люди, які бачать її шкіру, навіть не в змозі адекватно відреагувати. Вже на дитячих майданчиках дівчинка зрозуміла, що її життя буде зовсім нелегким не тільки через хворобу, але і "завдяки" відношенню інших людей до неї. Роки йдуть, а часи змінюються.

Танаджура навчилася уживатися зі своїм тілом таким чином, що воно практично не викликає ніякого фізичного дискомфорту. Соціальне життя теж стає лише краще. У дівчини багато друзів, які її підтримують і допомагають, коли їй це необхідно. Мало того, в Інтернеті у бразилійки навіть є фанати. Вона кілька років веде Instagram і без сорому показує фотографії, на яких видно всі вади її тіла.

модель з пухирями і виразками
модель з пухирями і виразками

"Я захоплена фотографією і ніколи не турбувалася про те, що думають інші. Тому я ніколи не думала, що мені публікувати фото в Instagram, — це щось неправильне. Тим більше що я отримую так багато хороших відгуків про мій позитивний настрій, люди хвалять мою зовнішність", – пояснила Фернанда Танаджура.

Через епідермоліз руки Фернанди більше нагадують кінцівки жертви пожежі. Здається, з ними неможливо вести нормальне життя, але, на подив, і до цих побічних ефектів хвороби дівчина звикла. Навіть з такими руками вона сама робить собі макіяж, чим дуже пишається. Зараз Танаджура мріє стати моделлю і робить все можливе для цього.

модель з пухирями і виразками
модель з пухирями і виразками

"Мені не потрібна ні жалість, ні загальне схвалення. Але я вимагаю поваги до себе. Я хочу дати голос таким людям, як я, показати, що ми є. <...> Можливо, коли - небудь я стану професійною моделлю. Це моя велика мрія. Думаю, це було б круто для людей з БЕ (бульозним епідермолізом)", - каже сильна дівчина.