Цьогорічні змагання запам'ятаються не лише тим, що були перенесені на рік через пандемію ковіда, а й великою кількістю учасників, які схожі один на одного як дві краплі води.

Учасники-близнюки – не рідкість на спортивних змаганнях, але Олімпіада в Токіо, схоже, зібрала всі топові пари братів і сестер. У яких дисциплінах вони виступають і які країни представляють, розповідає Insider.

Дженніфер і Джессіка Гадірови (спортивна Гімнастика)

Дженніфер і Джессіка Гадірови
Дженніфер і Джессіка Гадірови

16-річні спортсменки азербайджанського походження виступають за збірну Великобританії. Гімнастикою вони почали займатися в шість років з волі матері. На рахунку сестер – медалі чемпіонату Англії, Великобританії та світу серед юніорів.

Адам і Саймон Йейтс (велосипедний спорт)

Адам і Саймон Йейтс
Адам і Саймон Йейтс

Брати представляють збірну Великобританії. Незважаючи на те що вони майже ідентичні, знаючі люди легко зможуть їх розрізнити: у Адама більш прямі передні зуби і шрам на підборідді.

Пет і Люк Маккормак (бокс)

Пет і Люк Маккормак
Пет і Люк Маккормак

Схоже, Британська збірна в Токіо складається суцільно з близнюків. Брати Маккормак вперше виступатимуть на Олімпіаді разом: у 2016 році в Ріо-де-Жанейро брав участь тільки Пет.

Шарлотта і Лаура Трембл (синхронне плавання)

Шарлотта і Лаура Трембл
Шарлотта і Лаура Трембл

22-річні сестри з Франції виступають за збірну з синхронного плавання. На чемпіонаті світу 2019 року, який проходив у Південній Кореї, вони посіли восьме місце, яке і дозволило їм кваліфікуватися на Олімпіаду.

Санне і Ліке Веверс (спортивна гімнастика)

Санне і Ліке Веверс
Санне і Ліке Веверс

Сестри є членами збірної Нідерландів з гімнастики і тренуються під керівництвом свого батька. У 2016 році Санне стала першою олімпійською чемпіонкою в історії Нідерландів у вправах на колоді.

Азія і Аліса Д'амато (спортивна гімнастика)

Азія і Аліса Д'амато
Азія і Аліса Д'амато

І знову гімнастки-близнюки, цього разу з Італії. Для сестер Азії та Аліси Олімпіада в Токіо стала першою в їх спортивній кар'єрі. До цього дівчата гідно представляли країну на різних міжнародних змаганнях.