Лікарі Британії запевнюють, що додавання імбиру в чай робить його не таким уже і звичним. І хоча, на перший погляд, такий чай не вирізняється серед інших, спеціалісти впевнені в його "магічному" ефекті.

У сучасному світі імбир не можна назвати дивиною, проте багато людей не знають усіх корисних властивостей даної рослини. На думку спеціалістів медицини вживання імбиру може принести безліч користі для різних частин та систем людського організму.

Отже, розберемо чим так корисне вживання напоїв на основі "чудодійного" імбиру:

  • Розслаблення м'язів шлункової системи корисно для людей, що страждають шлунковими спазмами, закрепом, печією та нападами нудоти;
  • Нормалізація рівню цукру у крові для людей, що хворіють на цукровий діабет;
  • Контроль високого кров'яного тиску;
  • Нормалізація та зниження рівню "злоякісного" холестерину у крові;
  • Боротьба та профілактика онкологічних захворювань.

Окрім цього імбир володіє властивостями уповільнення процесів старіння та відмирання клітин головного мозку та перешкоджає розвитку хвороб Альцгеймеру та Паркінсону. Корисним чай буде й для охочих скинути вагу.

Цікавий історичний факт: У Середні сторіччя імбир використовували для профілактики чуми, завдяки міфам про те, що імбир зростає на краю світу торговці непогано набивали ціну своєму товару. Зважаючи на цей факт, можна провести потішну аналогію з міфами про те, що імбир можна використовувати для профілактики та лікування коронавірусу.

Загалом вчені вважають споживання саме зеленого чаю дуже корисним для організму, адже він уповільнює виділення вільних радикалів (процес старіння організму) та сприяє руйнуванню ракових клітин.