Аарон Мойр отримав серйозні травми після нападу лимонної акули біля узбережжя Австралії. Пасажири човна стверджують, що він спровокував тварину, стрибнувши їй на спину

Чоловік на прізвисько "вершник на акулі" зазнав нападу акули біля берегів Австралії. Аарон Мойр був доставлений в лікарню після нападу однієї з морських тварин недалеко від регіону Пілбара в Західній Австралії.

32-річний чоловік був доставлений по повітрю в королівську лікарню Перта, де він перебуває у важкому, але стабільному стані після того, як акула вкусила його спину, ногу і живіт.

Як повідомляє 9News, під час нападу Аарон здійснював чартерну риболовлю. Раніше він знімався, стрибаючи на спину акули-молота, і стверджується, що він, можливо, спровокував морську істоту перед нападом.

чоловік застрибнув на спину акулі
чоловік застрибнув на спину акулі

Вважається, що на нього напала лимонна акула, яка рідко атакує людей, якщо їх не спровокувати. Пасажири на човні стверджують, що він спровокував акулу, стрибнувши з човна на її спину, перш ніж він був покалічений.

Аарон потрапив у заголовки газет в 2014 році, коли його зняли, як він стрибнув на спину акули-молота. Небезпечний трюк коштував йому роботи, оскільки він був звільнений з Blue Juice Fishing Charters.

Виступаючи тоді, пан Мойр визнав, що це було безвідповідально, але не став вибачатися за свої дії.

Він сказав: "Я був трохи ідіотом, але я працював з акулами протягом тривалого часу, і я розумію їх і їх поведінку".