Відома українська телеведуча Сніжана Єгорова в ефірі програми "ПрямоTalck" цинічно висловилася на адресу українських воїнів.

Читайте нас у Google News!

Сніжана Єгорова
Сніжана Єгорова

"Все що пропонується останнім часом, в постмайданний час, наприклад, мене абсолютно не влаштовує. Мені не подобаються ці герої, ці рагулі, які повилазили незрозуміло звідки. Селюки, які розмовляють на суржику. І готові своє життя покласти... Своє життя, яке? Життя, яке собою нічого не представляє" , - сказала Єгорова.

За словами Єгорової, українські воїни - це люди, які "ніколи нічому не вчилися, чи не вкладалися, не прагнули ні до чого".

"Вони просто готові пожертвувати своїм життям. Так, це подвиг, можливо. А може бути, це висока суїцидальна готовність, коли людина не бачить перспектив у своєму житті і це життя не представляє для неї цінності", - сказала Єгорова. "Це як наркомани, які за дозу готові життя продати, кров віддати останню. Але це ж ненормально" , - висловилася ведуча.

Користувачі соцмереж негативно сприйняли заяви Єгорової.

"Начебто розумна, а дурна, як тетеря", "Нехай Мухарський у неї дітей відбере. Це жах якийсь", "Корчить з себе "вище суспільство"", "А чого варте її життя?", "Скільки у жінки в голові може бути вати. Краще б вона мовчала", - написали обурені українці.

Відзначимо, що Єгорова вже не вперше потрапляє у скандал через свої висловлювання. Раніше телеведуча заявляла, що на Майдані в наметах робили аборти жінкам, які надавали сексуальні послуги протестувальникам.